Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:52:00
303820
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, Solidarity Mint, Tadeusz Kościuszko
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 39 mm, 31.1 g, próby 999, nakład: 10.000 szt., stemple lustrzane, patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 622

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 161

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  340 zł
4)  330 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  240 zł
10)  230 zł
11)  220 zł
12)  180 zł