Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Polska, 1 złoty, 1925

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:45:20
304046
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 1 złoty, 1925, Londyn, popiersie kobiety z kłosami, kropka po dacie
Stan zachowania: II+/I-, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: złotawa patyna
Literatura: Parchimowicz 107b

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 287

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  450 zł
4)  390 zł
5)  290 zł
6)  280 zł
7)  260 zł
8)  250 zł
9)  230 zł
10)  200 zł
11)  150 zł