Polska, 10 zlotych, 1934 S

Polska, 10 zlotych, 1934 S

Polska, 10 zlotych, 1934 S

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:36:00
304041
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 zlotych, 1934 S, Warszawa, Józef Piłsudski - Orzeł Strzelecki
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Parchimowicz 123

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 248

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  280 zł
4)  270 zł
5)  250 zł
6)  230 zł
7)  210 zł
8)  185 zł