Polska, 10 złotych, 1933
Polska, 10 złotych, 1933
Cena wylicytowana: 260 zł
304040
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 10 złotych, 1933, Warszawa, Jan III Sobieski - 250. rocznica Odsieczy Wiedeńskiej |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
lekko czyszczone, subtelna patyna |
Parchimowicz 121 |
Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 229
1) 260 zł
2) 250 zł
3) 200 zł
4) 190 zł
min |