Polska, 1 grosz, 1840 MW

Polska, 1 grosz, 1840 MW

Polska, 1 grosz, 1840 MW

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:34:00
304034
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 1 grosz, 1840 MW, Warszawa, duże cyfry daty
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 1227, Plage 258

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 168

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  100 zł
5)  90 zł
6)  60 zł