Polska, szeląg, 1768

Polska, szeląg, 1768

Polska, szeląg, 1768

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:32:40
304012
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795, szeląg, 1768, Kraków, duży monogram, litery R P wąsko rozstawione
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 2160 (R), Parchimowicz SAP 1.c2, Plage 7, Plage-miedź 5

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 119

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  32 zł
4)  30 zł