Polska, KOPIA talara, 1766

Polska, KOPIA talara, 1766

Polska, KOPIA talara, 1766

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:30:00
303833
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - repliki, KOPIA talara, 1766, Mennica Warszawska, oficjalna kopia talara koronnego z 1766 roku wykonana na otwarcie nowego Gmachu Mennicy w 1994 roku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 40 mm, srebro 27.18 g, próby 999, miejscowa patyna, piękny egzemplarz
Literatura: Parchimowicz K3

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 416

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł
4)  150 zł
5)  145 zł
6)  135 zł
7)  125 zł
8)  105 zł
9)  100 zł
10)  95 zł
11)  90 zł
12)  85 zł
13)  80 zł
14)  75 zł