Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:27:00
304111
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety litewskie, trojak, 1595, Wilno, data rozdzielona herbem Chalecki, rozetki po bokach nominału
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna
Literatura: Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV115-19

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 239

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  185 zł
4)  180 zł
5)  175 zł
6)  165 zł
7)  100 zł