Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Polska, trojak, 1595

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:25:40
304112
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1595, Poznań, odmiana z dużą głową króla, z nienotowaną w katalogu Igera końcówką PO M D L
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: stara patyna
Literatura: Iger P.95.5 (R1) - ale z nienotowaną odmianą napisową

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 243

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  240 zł
4)  220 zł
5)  200 zł
6)  135 zł
7)  125 zł