Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Polska, grosz, 1577

Cena wylicytowana: 1 600 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:25:00
304011
Opis: Polska - Gdańsk w oblężeniu 1577, grosz, 1577, Gdańsk, odmiana bez znaku Kawka nad głową Chrystusa (moneta bita pod zarządem mennicy K. Goebla), na awersie głowa przerywa wewnętrzną obwódkę
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: CNG 104, Kop. 7388 (R3), Tyszkiewicz 2.50 mk

Cena końcowa: 1 600 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 939

1)  1 600 zł
2)  1 550 zł
3)  1 450 zł
4)  1 400 zł
5)  1 300 zł
6)  1 250 zł
7)  1 250 zł
8)  940 zł
9)  900 zł
10)  860 zł
11)  840 zł
12)  800 zł
13)  780 zł
14)  760 zł
15)  720 zł
16)  700 zł
17)  680 zł
18)  660 zł
19)  600 zł