Polska, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:24:20
198512
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XII-XIII wieku, naśladownictwo brakteata krzyżackiego typu “Krzyż grecki”, II poł. XIII w., Krzyż grecki, perełki na wale
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.9 mm, 0.25 g
Literatura: BRP Prusy E1.3, W. 16c

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 151

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  210 zł
4)  125 zł
5)  95 zł
6)  90 zł