Polska, brakteat absolucyjny, ok. 1113-1138

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:23:00
190513
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty 1102-1107-1138, brakteat absolucyjny, ok. 1113-1138, Kraków lub Gniezno, Św. Wojciech stojący na wprost, z głową skierowaną w lewo, w lewej ręce trzyma pastorał, prawa ręka uniesiona w geście opieki nad klękającym księciem, wkoło + :Z...I:ZE:L•A:V
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 0.60 g
Literatura: Frynas P.6.6, Kop. 47 (R4), Such. XI/XII w. XV/2, Gum-H. 81, Gum-P. 58, Str. tabl. XIII, Nakielski (Brakteaty Bolesława III Krzy

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 328

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  740 zł
4)  660 zł
5)  640 zł
6)  620 zł
7)  600 zł