Zakon Krzyżacki, brakteat, ok. 1247–1258

Cena wylicytowana: 580 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:19:20
198534
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.9 mm, 0.22 g, pęknięcia
Literatura: BRP Prusy T2.2, W. 7b

Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 420 zł
Cena szacunkowa: 700 zł
Ilość odsłon: 175

1)  580 zł
2)  560 zł
3)  430 zł
4)  420 zł