wydawnictwa zagraniczne, Eckhard Kruggel, Gundars Gerbaševskis - Die Münzen der Stadt Riga unter Po..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:03:00
92005
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Eckhard Kruggel, Gundars Gerbaševskis - Die Münzen der Stadt Riga unter Polonischer Herrschaft 1581-1621, Vilnius 2018, ISBN 9786094205941
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 250 stron formatu B5, oprawa twarda, 2. uzupełnione wydanie katalogu monet ryskich

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 130 zł
Cena szacunkowa: 210 zł
Ilość odsłon: 221

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł