wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dyn..

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:02:40
92011
Opis: wydawnictwa polskie, Dutkowski Jarosław – Złoto czasów dynastii Wazów (The Gold of the Wasa dynasty), tom II (Jan II Kazimierz, Kurlandia, Prusy, Brandenburgia, Inflanty oraz medale), Gdańsk 2016, ISBN 9788392745396
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 560 stron formatu B5, twarda oprawa

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 194

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  180 zł