literatura numizmatyczna, Stack's – The Alicia and Sid Belzberg collection, Rosemont 24.04.2008

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:02:00
304123
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Stack's – The Alicia and Sid Belzberg collection, Rosemont 24.04.2008
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 220 stron formatu ok. A4, oprawa kartonowa, katalog kolekcji Belzbergów, w tym grupa polskich monet i medali (m.in. 50 dukatów Zygmunta III z 1621 roku) w dużej części z kolekcji Karolkiewicza, część pozycji z dopisanymi wylicytowanymi kwotami, dodatkowo wydrukowana lista wynikowa

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 305

1)  60 zł
2)  55 zł
3)  48 zł
4)  46 zł