literatura numizmatyczna, Fritz Rudolf Künker – aukcja 167: Russische Münzen und Medaillen, Osnabrüc..

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:01:40
304125
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Fritz Rudolf Künker – aukcja 167: Russische Münzen und Medaillen, Osnabrück 11.03.2010
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 116 stron formatu A4, oprawa kartonowa, katalog rosyjskich monet i medali

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 206

1)  32 zł
2)  32 zł
3)  28 zł
4)  24 zł