literatura numizmatyczna, Fritz Rudolf Künker – aukcja 164: Spitzenstücke der russischen Geldgeschic..

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 20:01:20
304124
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Fritz Rudolf Künker – aukcja 164: Spitzenstücke der russischen Geldgeschichte, Berlin 28.01.2010
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 117 stron + reklamy, oprawa twarda, format A4, katalog aukcji rosyjskich monet i medali, wśród których m.in. próbny rubel 1730, 10 rubli 1762 czy próbne 20 kopiejek 1763

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 245

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  24 zł