Niemcy, 10 krajcarów, 1680

Niemcy, 10 krajcarów, 1680

Niemcy, 10 krajcarów, 1680

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 21:19:40
197630
Opis: Niemcy - Zakon Krzyżacki w Mergentheim - Karol Aleksander Lotaryński 1761-1780, 10 krajcarów, 1680, Wiedeń, emisja pośmiertna
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.85 g, patyna, bardzo rzadki
Literatura: Prokisch 254

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 123

1)  680 zł
2)  660 zł