Niemcy, talar, 1623

Niemcy, talar, 1623

Niemcy, talar, 1623

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 18-06-2020 21:16:00
171188
Opis: Niemcy - Pfalz - Neuburg - Wolfgang Wilhelm 1614-1653, talar, 1623, Aw: Popiersie władcy w prawo, napis w otoku wewnętrznym i zewnętrznym, Rw: Tarcza herbowa, powyżej data, wokoło napis
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.63 g, rzadki i ładnie zachowany, subtelna patyna
Literatura: Dav. 7160

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 198

1)  3 000 zł