Watykan, medal annualny, 1986 - 8 rok pontyfikatu

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 22:30:00
303307
Opis: Watykan - Jan Paweł II 1978-2005, medal annualny, 1986 - 8 rok pontyfikatu, sygnowany, YANG CHEN CHUNG; Aw: Postać modlącego się papieża w prawo, IOHANNES PAULUS II P.M.ANNO VIII, Rw: Grupa modlących się kapłanów, XX EXPLETIS ANNIS A CONC. OECUM VAT. II, na rancie nabite E CIVITATE VATICANA - A.D. MCMLXXXV
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro oksydowane, próby 986, numer 463/6000, 44.1 mm, 40.13 g, medal w oryginalnym pudełku wraz z certyfikatem, medal wręczany osobom zasłużonym, osobiście przez papieża
Literatura: Grabowski 0510

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 199

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  280 zł
4)  270 zł
5)  155 zł
6)  150 zł