Rosja, rubel, 1826 СПБ НГ

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1826 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1826 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 880 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 22:22:20
303634
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1826 СПБ НГ, Petersburg, Orzeł ze wstęgami
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rzadki, patyna
Literatura: Adrianov 1826б, Bitkin 103 (R), Uzdenikow 1500

Cena końcowa: 880 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 737

1)  880 zł
2)  860 zł
3)  840 zł
4)  800 zł
5)  600 zł
6)  470 zł
7)  420 zł
8)  400 zł
9)  390 zł
10)  350 zł
11)  310 zł
12)  300 zł