Polska, ort, 1650

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1650

Polska, ort, 1650

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 21:22:40
303609
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668, ort, 1650, Wschowa, odmiana z napisem na awersie IOAN CASIMI - D G REX P ET S, na rewersie w otoku herb Wieniawa (podskarbiego wielkiego koronnego Bogusława Leszczyńskiego)
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: blask menniczy, delikatna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta, z końcówki blaszki
Literatura: H.-Cz. 1930, Kop. 1695, Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 946

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  1 000 zł
4)  900 zł
5)  880 zł
6)  880 zł
7)  760 zł
8)  640 zł
9)  560 zł
10)  480 zł
11)  470 zł
12)  450 zł
13)  430 zł
14)  420 zł
15)  400 zł
16)  390 zł
17)  380 zł
18)  360 zł