Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1921

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 22:24:40
207307
Opis: Stany Zjednoczone Ameryki (USA), 1 dolar, 1921, Filadelfia, typ Morgan
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, uszkodzenie na policzku
Literatura: KM 110

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 160

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  130 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  100 zł
7)  90 zł