Rosja, rubel, 1719

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1719

Rosja, rubel, 1719

Cena wylicytowana: 2 600 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 22:22:00
303632
Opis: Rosja - Piotr I 1689-1725, rubel, 1719, Moskwa, Aw: Popiersie cara w zbroi w prawo, legenda, Rw: Dwugłowy orzeł pod carską koroną, na odcięciu ramienia litery OK, data na końcu legendy
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.17 g, rzadki, patyna
Literatura: Bitkin 831, Diakow 5.1.16, Uzdenikow 0577, GM 102.6

Cena końcowa: 2 600 zł
Cena wywoławcza: 1 200 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 423

1)  2 600 zł
2)  2 500 zł
3)  2 400 zł
4)  1 600 zł
5)  1 400 zł
6)  1 300 zł
7)  1 250 zł
8)  1 200 zł