Niemcy, ort, 1685 HS

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, ort, 1685 HS

Niemcy, ort, 1685 HS

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 22:08:40
199732
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, ort, 1685 HS, Królewiec, końcówka na awersie A•C & P•EL•, bez kropki pomiędzy D G , wariant bez obwódki po stronie Orła
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, niewielkie uszkodzenie na obrzeżu rewersu
Literatura: Schrötter 1715, Neumann 11.118

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 211

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  135 zł
4)  120 zł
5)  95 zł
6)  90 zł
7)  60 zł
8)  55 zł
9)  50 zł
10)  48 zł