Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1679

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 22:05:20
303509
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Karol II 1665-1700 - Brabancja, patagon, 1679, Bruksela
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.03 g, subtelna, złotawa patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: Davenport 4491, Delmonte 343

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 227

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  410 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  290 zł
7)  270 zł