Niderlandy, talar (Gehelmde rijksdaalder), 1584

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 1 400 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 22:05:00
303507
Opis: Niderlandy - Holandia, talar (Gehelmde rijksdaalder), 1584, Aw: Półpostać władcy w zbroi, trzymającego miecz w prawo, VIGILATE DEO CONF IDENTE S, Rw: Herb Holandii, powyżej hełm z klejnotem i labrami, MO NO ARG COMIT HOL ZEL
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.81 g, ciemna patyna
Literatura: Davenport 8839, Delmonte 921 (R1), Purmer Ho36, Verk. 44.5

Cena końcowa: 1 400 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 239

1)  1 400 zł
2)  1 350 zł
3)  1 300 zł
4)  980 zł
5)  960 zł
6)  940 zł
7)  920 zł