Polska, 100.000 złotych, 1990

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 100.000 złotych, 1990

Polska, 100.000 złotych, 1990

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 21:46:20
303452
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety kolekcjonerskie, 100.000 złotych, 1990, USA, Solidarność /typ pierwszy/ - litera L pod 1990, na awersie cyfra 1 w nominale 100.000 daleko od napisu ZŁ
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 999, patyna
Literatura: Parchimowicz 619a

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 88

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  80 zł
6)  75 zł