Polska, 5 złotych, 1831

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1831

Polska, 5 złotych, 1831

Cena wylicytowana: 1 500 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 21:24:40
303614
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: justowane, nierównomierna patyna
Literatura: Bitkin 2 (R), Plage 272, Kop. 2749 (R2)

Cena końcowa: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 445

1)  1 500 zł
2)  1 450 zł
3)  1 400 zł
4)  1 300 zł
5)  1 200 zł
6)  820 zł
7)  620 zł
8)  580 zł
9)  540 zł
10)  500 zł
11)  490 zł
12)  480 zł