Niderlandy, denar, 1002-1024

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niderlandy, denar, 1002-1024

Niderlandy, denar, 1002-1024

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 21:15:40
303511
Opis: Niderlandy - Okolice Utrechtu - król Henryk II 1002-1024, denar, 1002-1024, Aw: Popiersie na wprost, w koronie, ...REX, Rw: Budowla, wewnątrz TRA..., X...ELIGIO
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 19.5 mm, 0.73 g, patyna, lekko gięty
Literatura: Dbg 539, Ilisch I 10.1

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 159

1)  540 zł
2)  520 zł