Tybet, 25 srang, 1941-1947

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Tybet, 25 srang, 1941-1947

Tybet, 25 srang, 1941-1947

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 21:07:20
303421
Opis: Tybet - Government of Tibet, 25 srang, 1941-1947, odmiana z dłuższym napisem
Stan zachowania: VI, Good
Dodatkowe informacje: złamania, ubytki papieru, rzadkie nawet w tym stanie zachowania
Literatura: Pick 10a

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 108

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  32 zł
4)  30 zł