Turcja, 200 piastrów, 1279 (1863)

Banknoty, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 01-06-2020 18:00
Zakończenie: 11-06-2020 21:06:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 11-06-2020 21:06:20
303419
Opis: Turcja - Banque Imperiale Ottomane, 200 piastrów, 1279 (1863), numeracja 005204, zrealizowane w Smyrnie (Izmirze), ze stemplem Annule - informacją o wypłaceniu posiadaczowi wartości banknotu
Stan zachowania: III-/IV+, About Very Fine / Choice Fine
Dodatkowe informacje: po subtelnej konserwacji, złamania w pionie, lekko postrzępione miejscowo marginesy, malutki prześwit w centralnej części, ale bardzo rzadki banknot
Literatura: Pick 55

Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 96