Polska, medal Jubileusz 25 lat pontyfikatu Jana Pawła II, 2003
Zakończenie: 02-04-2020 22:23:20
198973
Opis: | Polska - III RP po 1989, medal Jubileusz 25 lat pontyfikatu Jana Pawła II, 2003, projektu Czesława Dżwigaja, emisja 2003 Sochaczew, Aw: Stojący biskup i papież na piedestale z napisem UMIŁOWANEMU OJCU ŚWIĘTEMU JANOWI PAWŁOWI II - PAR. ŚW. WAWRZYŃCA, w otoku JUBILEUSZ 25 LAT PONTYFIKATU - SOCHACZEW 2003, Rw: Maryja z dzieciątkiem, poniżej herb Sochaczewa, po bokach napisy WSZSTKO POSTAWIŁEM NA MARYJE - ODMAWIAJCIE RÓŻANIEC |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | brąz złocony, 70.0 mm, 172.74 g |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 170