Polska, medal Jubileusz 25 lat pontyfikatu Jana Pawła II, 2003

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:23:20
198973
Opis: Polska - III RP po 1989, medal Jubileusz 25 lat pontyfikatu Jana Pawła II, 2003, projektu Czesława Dżwigaja, emisja 2003 Sochaczew, Aw: Stojący biskup i papież na piedestale z napisem UMIŁOWANEMU OJCU ŚWIĘTEMU JANOWI PAWŁOWI II - PAR. ŚW. WAWRZYŃCA, w otoku JUBILEUSZ 25 LAT PONTYFIKATU - SOCHACZEW 2003, Rw: Maryja z dzieciątkiem, poniżej herb Sochaczewa, po bokach napisy WSZSTKO POSTAWIŁEM NA MARYJE - ODMAWIAJCIE RÓŻANIEC
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz złocony, 70.0 mm, 172.74 g

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 153

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  130 zł
4)  120 zł