Polska, medal św. Jerzy
Zakończenie: 02-04-2020 22:21:00
Polska, medal św. Jerzy
199083
Opis: | Polska - III RP po 1989, medal św. Jerzy, Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw: Ornament roślinny, po środku napis ŚWIĘTY JERZY |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby "925" 44.8 mm, 40.96 g, punca na obrzeżu |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 282