Polska, medal św. Jerzy

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, medal św. Jerzy

Polska, medal św. Jerzy

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:21:00
199083
Opis: Polska - III RP po 1989, medal św. Jerzy, Aw: Święty Jerzy na koniu przebijający włócznią smoka, Rw: Ornament roślinny, po środku napis ŚWIĘTY JERZY
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "925" 44.8 mm, 40.96 g, punca na obrzeżu

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 229

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  65 zł