Rosja, Order Świętej Anny (Орден Святой Анны) III klasy, XIX w.
Zakończenie: 02-04-2020 22:19:20
198394
Opis: | Rosja, Order Świętej Anny (Орден Святой Анны) III klasy, XIX w., Emaliowany na czerwono krzyż kawalerski, w kątach przyklejone po trzy kawałki szkła osadzone w metalu, w medalionie postać św. Anny, na stronie odwrotnej w medalionie monogram SA, krzyż wieloczęściowy, mocowany na wstążkę |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz, szkło, emalia, 34.6 x 39.4 mm, 9.90 g, niewielkie spękania i wykruszenia emalii, zielony osad, prawdopodobnie fantazyjna wersja odznaczenia |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 421