Rosja, Order Świętej Anny (Орден Святой Анны) III klasy, XIX w.

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:19:20
198394
Opis: Rosja, Order Świętej Anny (Орден Святой Анны) III klasy, XIX w., Emaliowany na czerwono krzyż kawalerski, w kątach przyklejone po trzy kawałki szkła osadzone w metalu, w medalionie postać św. Anny, na stronie odwrotnej w medalionie monogram SA, krzyż wieloczęściowy, mocowany na wstążkę
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz, szkło, emalia, 34.6 x 39.4 mm, 9.90 g, niewielkie spękania i wykruszenia emalii, zielony osad, prawdopodobnie fantazyjna wersja odznaczenia

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 405

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  310 zł
5)  300 zł