Niemcy, talar, 1770

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1770

Niemcy, talar, 1770

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:07:40
199017
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, talar, 1770, Monachium, Aw: Popiersie króla, wokoło napis Rw: Madonna z dzieciątkiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.89 g, justowany, patyna
Literatura: Dav. 1953

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 188

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  250 zł
4)  150 zł