Niemcy, talar, 1769

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1769

Niemcy, talar, 1769

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:07:20
199018
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, talar, 1769, Monachium, Aw: Popiersie króla, wokoło napis Rw: Madonna z dzieciątkiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.87 g, justowany, patyna
Literatura: Dav. 1953

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 212

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  200 zł