Niemcy, talar, 1756

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Niemcy, talar, 1756

Niemcy, talar, 1756

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 22:07:00
199016
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef 1745-1777, talar, 1756, Monachium, Aw: Popiersie króla, wokoło napis Rw: Madonna z dzieciątkiem, z rozetką po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.91 g, justowany, patyna
Literatura: Dav. 1952

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 313

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  120 zł