Polska, 1 grosz, 1936
Zakończenie: 02-04-2020 21:36:20
Polska, 1 grosz, 1936
198953
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - monety obiegowe, 1 grosz, 1936, Warszawa |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | rewers minimalnie przetarty, ale piękny, kolorowa patyna |
Literatura: | Parchimowicz 101k |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 123