Polska, 10 groszy, 1840

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 10 groszy, 1840

Polska, 10 groszy, 1840

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:26:20
199013
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 10 groszy, 1840, Warszawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 1182, Plage 106

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 178

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  60 zł
4)  50 zł
5)  38 zł