Polska, 5 złotych, 1831

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, 5 złotych, 1831

Polska, 5 złotych, 1831

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:25:40
198932
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: minimalnie justowane, subtelna patyna
Literatura: Bitkin 2 (R), H.-Cz. 3660, Kop. 2749 (R2), Plage 272

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 875

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  980 zł
4)  780 zł
5)  740 zł
6)  700 zł
7)  680 zł
8)  660 zł
9)  640 zł
10)  620 zł
11)  600 zł