Polska, 10 groszy miedziane, 1792 MW

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:23:20
198378
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, 10 groszy miedziane, 1792 MW, Warszawa, odmiana z literami M.W. (Mennica Warszawska)
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Plage 237, Parchimowicz SAP 18.f

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 222

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  220 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  155 zł
7)  150 zł
8)  130 zł
9)  120 zł