Polska, półzłotek (2 grosze), 1772 IS
Zakończenie: 02-04-2020 21:22:40
198374
Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półzłotek (2 grosze), 1772 IS, Warszawa |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, rzadki rocznik, na awersie punca z herbem Pilawa Potockich |
Literatura: | Parchimowicz SAP 16.g, Plage 256, Tyszkiewicz 1.20 mk |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 121