Polska, ort, 1756 EC

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1756 EC

Polska, ort, 1756 EC

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:19:40
198370
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1756 EC, Lipsk, efraimek, szerokie popiersie króla z szeroką koroną bez obcięcia naramiennika zbroi, zapinka z trzema kropkami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: na awersie punca z herbem Pilawa Potockich
Literatura: Kahnt 689 var. c

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 254

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  360 zł
4)  280 zł
5)  280 zł
6)  260 zł
7)  240 zł
8)  185 zł
9)  175 zł
10)  165 zł
11)  150 zł
12)  125 zł