Polska, ort, 1756 EC

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1756 EC

Polska, ort, 1756 EC

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:19:20
198369
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1756 EC, Lipsk, korony wypełnione na awersie i rewersie, duże popiersie
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 689 var. c

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 246

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  230 zł
4)  210 zł
5)  170 zł
6)  160 zł