Polska, ort, 1754 EC
Zakończenie: 02-04-2020 21:19:00
Polska, ort, 1754 EC
198368
Opis: | Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, ort, 1754 EC, Lipsk, masywne popiersie z szeroką koroną bez obcięcia naramiennika zbroi, zapinka z ośmioma kropkami |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Kahnt 687 var. d |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 224