Polska, szóstak, 1679 TLB

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, szóstak, 1679 TLB

Polska, szóstak, 1679 TLB

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:17:40
198366
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, szóstak, 1679 TLB, Bydgoszcz, litery TLB pod popiersiem
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: na awersie punca z herbem Pilawa Potockich
Literatura: Kop. 1942

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 232

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  280 zł
4)  180 zł
5)  170 zł
6)  160 zł
7)  140 zł
8)  120 zł