Polska, ort, 1677 MH
Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1677 MH
Cena wylicytowana: 620 zł
198362
Opis: |
Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, ort, 1677 MH, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H nad nominałem (inicjały Michała Hadermanna, dzierżawcy mennicy bydgoskiej) |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Shatalin BD77c-5 (R2), Kop. 1985 (R1), Tyszkiewicz 2 mk |
Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 424
1) 620 zł
2) 600 zł
3) 540 zł
4) 380 zł
5) 340 zł
6) 320 zł
7) 310 zł
8) 300 zł
min |