Polska, ort, 1677 MH

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1677 MH

Polska, ort, 1677 MH

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:17:00
198362
Opis: Polska - Jan III Sobieski 1674-1696 - monety koronne, ort, 1677 MH, Bydgoszcz, odmiana z literami M-H nad nominałem (inicjały Michała Hadermanna, dzierżawcy mennicy bydgoskiej)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Shatalin BD77c-5 (R2), Kop. 1985 (R1), Tyszkiewicz 2 mk

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 396

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  540 zł
4)  380 zł
5)  340 zł
6)  320 zł
7)  310 zł
8)  300 zł