Polska, półtorak, 1661

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, półtorak, 1661

Polska, półtorak, 1661

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 02-04-2020 21:16:20
198998
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, półtorak, 1661, Poznań, odmiana z cyfrą 60 na jabłku królewskim
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, małe wgniecenie w środku monety
Literatura: Górecki P.61.2.a (R3), Kop. 1567 (R3), Tyszkiewicz 8 mk

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 211

1)  400 zł
2)  400 zł
3)  300 zł
4)  180 zł